ADI SOYADI
GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ
GÖREVDEN AYRILIŞ TARİHİ
 
Hamza KÜRKÇÜOĞLU
29.09.1936
29.07.1938
 
Seyfi ÇÖMGER
16.08.1938
24.01.1940
 
Kemal EREN
24.01.1940
06.08.1942
 
Nihat TÖZGE
31.07.1942
20.07.1944
 
İbrahim ER
12.09.1944
12.04.1946
 
Adil BAZEL
30.05.1946
07.02.1948
 
Bekir SITKI TUVAL
10.02.1948
21.03.1949
 
Cevat OKYAVUZ
26.04.1949
28.02.1951
 
M. Kemal HATİPOĞLU
24.05.1952
30.10.1952
 
Musa EREN
29.12.1952
13.03.1954
 
M. Hamdi  GÜRYEL
19.07.1954
09.07.1956
 
Mustafa Öner
30.07.1956
13.08.1959
 
Yıldırım KUZUM
31.08.1959
20.07.1960
 
Tevfik AKKUTAY
03.08.1960
06.09.1961
 
Adnan KIZILDAĞLI
18.09.1961
05.08.1963
 
Kemal KALANDER
16.08.1963
17.09.1966
 
Sabit ARLI
30.10.1966
19.11.1968
 
Bahattin GÜNAY
30.09.1969
29.11.1969
 
Mehmet KEÇECİLER
28.10.1970
21.08.1972
 
Yaşar YAYCI
25.09.1973
04.10.1977
 
Ertuğrul TAYLAN
04.07.1978
07.09.1979
 
Kadri ÖNER
24.06.1980
10.08.1983
 
Cafer ODABAŞI
30.08.1983
17.10.1986
 
Erdoğan AYDIN
13.08.1987
14.09.1990
 
Ali CERGİBOZAN
15.09.1990
31.07.1991
 
Bülent SAĞUR
18.08.1992
13.04.1993
 
Bülent SAĞUR
13.06.1993
18.08.1995
 
Abdullah ASLAN
28.09.1995
--------------
 
Abdullah ASLAN
31.08.1998
31.08.1998
 
Abdullah ASLAN
15.09.1998
15.09.1998
 
Adem YILMAZ
15.09.1998
23.10.2000
 
Osman TAŞTAN
05.10.2001
27.10.2006
 
Ahmet TURHAN
27.10.2006
18.10.2007
 
Adem YAZICI
18.10.2007
15.08.2010
 
Ali AKÇA
15.08.2010
16.08.2013
 
Alparslan YILMAZ
15.09.2013
27.07.2015
 
Uğur KALKAR
11.082015
--------------